Booking.com’un Türkiye’deki Faaliyetleri Sonlandırıldı!

BURADASIN

Uluslararası seyahat ve rezervasyon denildiğinde klavyelerden ilk dökülen portal, Booking.com’un Türkiye’deki tüm faaliyetlerine durdurma kararı getirildi. Haksız rekabet nedeniyle Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tarafınca açılan davada neticesinde Booking.com’u Türkiye’deki yürütme faaliyetlerine son verilecek.

Şu an için engelleme kararı BTK’ya iletilmediğinden dolayı Booking.com’u ziyaret edebiliyoruz ancak kısa süre sonra BTK, Booking.com’u askıya alarak erişim engelini uygulamaya başlayacaktır. Çıkan karar sonucunda Booking.com sadece bu alan adıyla değil, benzeri alan adlarıyla da bundan sonra Türkiye’de faaliyet gösteremeyecek.

Duruşmaya dair içerik dosyası ve zabtı incelemek istiyorsanız BURADA PAYŞIŞAN PDF dosyasına göz atabilirsiniz.

PayPal ve Uber hezimetinden sonra Booking.com da haksız rekabet nedeniyle gümlemesini siz nasıl yorumluyorsunuz? Türkiye bu işten karlı mı, zararlı mı çıkar?

Bence kesinlik ile zararlı çıakacak 3 5 otel pansiyon butik otel vardı onlarada Bir Fatiha Okuyalım … 

Bu Yazi Toplam da 483 Defa okundu


Bu Yaziyi Paylaş :

Booking.com’un Türkiye’deki Faaliyetleri Sonlandırıldı! Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar (1 Yorum)

  • Gökhan demir

    Bir cok insan sonlandırıldı dıye tepki gösteriyor yok oteller paradan kacıyor yalan haberler verıyor vsvs arkdaşlar saçmalamayın booking elin gevurunun ıcadı ülkemizde vergisini paşa paşa vererek otel satanların hakkını yiyior ama bu sistem vergi vermeden otel satıyor hangisi daha adil bence iyi olmus iyiki kapatılmış

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Chef Mustafa
%d blogcu bunu beğendi: